fbpx
Certyfikat CIRF


JURA FAMILY SURVIVALL CAMP

JURAJSKI RODZINNY SURVIVALL 

 

Tym razem zapraszamy na wspaniałą Jurajską Przygodę dzieci/młodzież wraz ze swoim opiekunem.

Na tych wakacjach będziecie mieli możliwość skonfrontowania swoich rodzinnych umiejętności survivalowych… Mama/Tata boi się wysokości lub ma lęk przed wodą??
Będziecie mieli okazję pokazać im jak przechodzi się most linowy i przeprawia się przez teren wodny! A może to Ty obawiasz się takich sytuacji i chcesz przez to przebrnąć wraz z którym z rodziców?? To wszystko jest możliwe na naszym Jurajskim Campie!

Góry Gorzkowskie to przepiękna miejscowość położona w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w bliskości tajemniczych zamków na szlaku Orlich Gniazd, niedaleko Janowa i Złotego Potoku. Malownicze krajobrazy, wspaniały świat przyrody, liczne turystyczne atrakcje, miejsca związane z wydarzeniami historii Polski sprawiają, że okolica wspaniale nadaje się do zorganizowania różnorakich form aktywnego wypoczynku. Odnajdziemy tutaj ciszę, spokój z dala od ruchliwych ulic miast i codziennej bieganiny, można tu również skorzystać z wielu form aktywnego spędzania czasu.

BAZA “JA YHYMM”

Położona jest na wydzielonym i ogrodzonym terenie leśnym w malowniczej miejscowości Góry Gorzkowskie. Bazę noclegową stanowią 4, 5, 6-osobowe komfortowe wojskowe namioty letnie. Na terenie bazy znajduje się pomieszczenie z pełnym węzłem sanitarnym (toalety, prysznice, umywalki), miejsca na biwakowanie, ognisko, grill, wojskowa kuchnia polowa, mini park linowy,
survival park, mini tor off road, poligon paintballowy, skały wspinaczkowe, dynamiczna strzelnica

ASG, strzelnica snajperska, tor przeszkód, ścieżki spacerowe, punkty widokowe. W pobliżu obiektu przebiega Szlak Orlich Gniazd, a na nim usytuowane ruiny zamków w Olsztynie, Mirowie, Bobolicach i Ogrodzieńcu. W Złotym Potoku znajdują się źródła Wiercicy, rzeki wpadającej wprost do Warty, Dworek Krasińskich i Pałac Raczyńskich, ruiny średniowiecznego zamku w
Ostrężniku, tzw. Brama Twardowskiego, a także najstarsze w Europie pstrągarnie. Unikatową ciekawostką okolicy jest Pustynia Błędowska – jedyna naturalna pustynia w Europie oraz Pustynia Siedlecka gdzie można oddać się off-roadowej przygodzie. Wspaniałą atrakcją są również liczne wapienne ostańce na ścianach, których zmierzymy się z wysokością wspinając się na nie oraz jaskinie i groty, które możemy eksplorować bez końca.

CEL
Stworzenie sytuacji, w których uczestnicy i ich rodzice odkryją skuteczne metody komunikacji oraz możliwości twórczego myślenia, budowania strategii, podejmowania szybkich decyzji, wzajemnej motywacji, jak również współdziałania
w grupie. Wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez współzawodnictwo oraz rywalizację…

ZAKWATEROWANIE
BAZA „JA YHYMM…” KOMFORTOWE NAMIOTY 4,5,6 OSOBOWE. KAŻDY NAMIOT WYPOSAŻONY JEST DREWNIANĄ PODŁOGĘ, ŁÓŻKA, SZAFKI, PRĄD, OŚWIETLENIE.

WYŻYWIENIE
Całodniowe wyżywienie Śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja, całość w formie pysznego cateringu.

Program:

RODZINNY SURVIVAL – Nauczymy się rozpalać ogień kilkoma sposobami, przenocujemy w własnoręcznie zbudowanych szałasach, przygotujemy i spożyjemy posiłki w warunkach leśnych, przeprawimy się przez przeszkody wodne i bagienne, uzdatnimy wodę tak, aby nadawała się do picia.

WSPÓLNA WSPINACZKA I ZAJĘCIA LINOWE – Aby wspiąć się na wysokość pierw nauczymy się kilku bardzo przydatnych węzłów, które pomogą nam przeprawić się przez mosty linowe, wspinać się po skałach oraz budować stanowiska linowe. Na koniec czeka nas zjazd mega windą desantową „tyrolką”.

ZAJĘCIA STRZELECKIE – Jako wyborowi strzelcy będziemy strzelać do celu z pneumatycznych karabinków snajperskich, na dynamicznej strzelnicy ASG sprawdzimy się w strzelaniu pod presją na czas. Istnieje możliwość rozegrania finałowej bitwy paintballowej gdzie wykorzystamy wszystkie nabyte umiejętności strzeleckie oraz taktyczne.

OFF ROAD – Samochodem terenowym 4×4 przemierzymy bezdroża jury (osoby z prawem jazdy będą miały możliwość osobiście poprowadzić terenówkę), każdy będzie miał możliwość osobiście poprowadzić quada po specjalnym torze off-road. Na koniec motoryzacyjnej przygody super przejażdżka mega potworem wojskowym pojazdem ciężarowym 6×6 marki KRAZ.

W programie są również przewidziane wycieczki na zamki w Mirowie i Bobolicach, odwiedzimy dworek Krasińskich, a dla smakoszy wizyta w najstarszej pstrągarni w Europie. Całość obozu będzie utrzymana w formie rywalizacji, ale podstawą wszystkich działań będzie współpraca… Gwarantujemy mnóstwo zabawy, uśmiechu i niezapomnianych chwil oraz wiele czasu spędzonego na łonie JURAJSKIEJ natury gdzie z pewnością odpoczniemy i naładujemy akumulatory pozytywną energią potrzebną do czekających nas wyzwań.

Program fakultatywny

Jazda samochodem terenowym z instruktorem 1h + 1osoba 1000 zł osoba
Jazda samochodem terenowym z instruktorem 1h + 2 osoby 650 zł osoba
Jazda samochodem terenowym z instruktorem 1h + 3 osoby 450 zł osoba

Jazda quadem 1h 200 zł
Przejażdżka quadem 45 zł

Zajęcia na ściance wspinaczkowej 30 zł
Przejażdżka autem terenowym 40 zł (min. 5 os.)
Zajęcia paintballowe, do wykorzystania 100 kulek 50 zł

Całodniowa wycieczka do Ogrodzieńca i Parku Wodnego Jura – zwiedzanie zamku ogrodzienieckiego i relaks w parku wodnym (min. 7 osób) 110 zł
Przejażdżka wojskowym terenowym samochodem ciężarowym marki KRAZ 75 zł (min 10 osób)

Terminy – 13.07-20.07.2024 ; 03.08-10.08.2024

Cena – 3460/2 osoby

.