fbpx
Certyfikat CIRF


Rolkowe Szaleństwo

Brenna – obóz rolkowe szaleństwo (wiek 12-17)

Góry, rolki i przygoda – gwarancja udanych wakacji!
Lubisz przygodę i góry? Jesteś miłośnikiem szalonej jazdy na rolkach? Wszystko to znajdziesz w położonym w Beskidach Ośrodku Kolonijno – Wypoczynkowym “Hucuł”, w turystycznej miejscowości Brenna – gdzie czekają na Ciebie te atrakcje. W dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów przeżyjesz swoje niezapomniane wakacje. Dla fanów rolek – mamy doświadczonych instruktorów, wyznaczony plac do ćwiczeń i wyjazdy do Skate Parku. Każdy dzień spędzony na tym będzie niezapomniany.

Program:

ROLKOWE SZALEŃSTWO (12-17 lat)

Kręcą Cię rolki? Chcesz nauczyć się nowych trików i efektownych ewolucji? Jeśli tak, to przyjeżdżaj na rolkowe szaleństwo. Tematami przewodnimi obozu będą freestyle, jazda szybka, jazda agresywna, oraz hokej na rolkach. Do ćwiczenia techniki jazdy, nauki nowych trików i ewolucji wykorzystamy asfaltowy teren znajdujący się na terenie ośrodka. Podczas zajęć poznamy podstawy jazdy, a także – adekwatnie do już posiadanych umiejętności – różnego rodzaju figury i skoki. Trzykrotnie wybierzemy się do Skateparku w Skoczowie, gdzie poćwiczymy różne ewolucje wykorzystując do tego bank ramp, quarter pipe, funbox z murkiem i rurką, minirampę, ławkę grindbox. Zajęcia tematyczne poprowadzi doświadczona kadra ze świata rolkarskiego. Na obóz należy zabrać: rolki, kask ochronny, ochraniacze na łokcie, kolana oraz nadgarstki.

Program fakultatywny

  • Wycieczka do Dream Parku w Ochabach – wstęp do parku i korzystanie z jego atrakcji – cena 90 PLN
  • Wycieczka na krytą pływalnię Delfin do Skoczowa – wodne szaleństwo na basenach ze zjeżdżalnią, gejzerami, biczami wodnymi; przejazd busem/ autokarem – cena 70 PLN
  • Wycieczka do Koziej Zagrody – warsztaty pasterskie, degustacja przysmaków, zwiedzanie zagrody – cena 40 PLN

Zakwaterowanie:

W Ośrodku Kolonijno – Wypoczynkowym „Hucuł” w Brennej. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienką, Wi-Fi i telewizorem. W budynku głównym znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia, sale do gry w tenisa stołowego i bilarda. Obiekt otoczony jest dużym terenem rekreacyjnym. Do dyspozycji uczestników wiata grillowa, taras i duży teren rekreacyjny wokół obietku.

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 10 noclegów

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki i deser) – w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport: autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna SA.

Opieka pedagogiczna i instruktorska, nagrody i pamiątki.

Terminy i ceny:

Brenna – obóz rolkowe szaleństwo

Nr grupy Termin Cena  Czas

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

Informacje praktyczne:

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców. Zajęcia dopasowane będą do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.45. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.15.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 16.45, wyjazd nie później niż o godz. 11.15.

Galeria: