fbpx
Certyfikat CIRF


Kadra

Przy każdym z przedsięwzięć, których się podejmujemy pracuje sztab ludzi, gdzie każdy z nich jest fachowcem w swojej dziedzinie, a współpraca pomiędzy nimi przebiega w atmosferze pełnego zrozumienia i zaufania.
Jesteśmy grupą osób, którą jeżeli napotkacie kiedykolwiek na swojej drodze z pewnością zostaniecie „zarażeni’ właśnie tą pasją, i pozytywnym podejściem do wszystkiego czym się zajmujemy.

andrzejANDRZEJ WIŚNIEWSKI

Pomysłodawca i założyciel firmy Ja Yhymm… Nazwa firmy mówi wszystko o nim. Ratownik WOPR, stermotorzysta (z licencją na holowanie obiektów nawodnych), żeglarz jachtowy, płetwonurek, , członek plutonu ratowniczo – poszukiwawczego grupy FOC , kierownik i wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, kierownik wycieczek szkolnych, miłośnik kajakarstwa zwałkowego i morskiego, organizator aktywnego wypoczynku, instruktor rekreacji ruchowej, sędzia i miłośnik hokeja na lodzie. Posiada przeszkolenie z zakresu technik linowych.

 

jacek_grycmacherJACEK GRYCMACHER

Były żołnierz Legii Cudzoziemskiej w której przez 7 lat zdobył duże doświadczenie którym z pasją dzieli się z młodzieżą. O survivalu i przetrwaniu w trudnych warunkach wie wszystko, potrafi przygotowac wykwintny obiad z tego co napotka w lesie, a zbudowany przez niego szałas wygląda niczym 5-cio gwiazdkowy hotel. Ma wielką charyzmę i zainteresowaniami zaraża wszystkich. Posiada uprawnienia młodszego ratownika WOPR oraz kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

oskar_placekOSKAR PLACEK

Student kierunku turystyka i rekreacja. Zafascynowany japońską mangą, mitologią grecką, dziennikarstwem oraz włoskim jedzeniem. Dlatego też najlepiej czuje się w podróży i na szlaku. Czasem coś upichci, czasem napisze, czasem będzie się lenić. Marzy o wyjeździe do Japonii bądź Finlandii. Aktualnie stara się o uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej z badmintona, ćwiczeń siłowych i joggingu. Dziennikarz z zamiłowania, redaktor gazety studenckiej „Rekord”.

 

kasia_wojcikKATARZYNA WÓJCIK

Ukończyła licencjat z fizjoterapii i jest w drodze po magistra. Posiada uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Jeśli chodzi o zainteresowania to wszelka rekreacja i nowe wyzwania są ok, ale głównie w głowie jej siedzi muzyka, festiwale, koncerty.

 

robert_roczniokROBERT ROCZNIOK

Posiada uprawnienia wodnego ratownika WOPR, instruktora sportu o specjalności hokej na lodzie Pracuje jako wykładowca na AWF Katowice. Pasjonuje się wspinaczką , każdą wolną chwilę spędza wisząc na linach lub wspinając się w skałach. Lubi aktywnie spędzac czas , jest członkiem drużyny hokejowej (zarówno w hokeju na lodzie jak i na rolkach) a w przeszłości był wyczynowym pływakiem. Przy ogniskach umila dzieciom czas grając na gitarze elektrycznej, klasycznej lub akustycznej.

 

artur_sledzARTUR ŚLEDŹ

Ratownik WOPR, płetwonurek . Posiada przeszkolenie z zakresu technik linowych.

 

krzysiek_swiatkowskiKRZYSZTOF ŚWIĄTKOWSKI

Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Ukończył psychologię w Warszawie . Fan barbie i princessy. Zna odpowiedzi na każde pytanie nurtujące dzieci . Dobrze odnajduje się wśród dzieci i kreatywnie zajmuje im czas.

 

monika_mraczekMONIKA MRACZEK

Nigdzie nie rusza się bez aparatu… nigdzie !! Pracuje jako fotograf w gazecie studenckiej „Rekord”. Jest w trakcie kończenia kursów instruktorskich z tenisa ziemnego , pływania , windsurfingu. Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Ciepła duszyczka wśród twardzieli. Studentka Turystyki i rekreacji na AWF w Katowicach. Lubi squasha, tenisa, wspinaczkę i windsurfing.

 

wojtek_kubasikWOJCIECH KUBASIK

Młodszy ratownik WOPR. Świetnie śpiewa i gra na gitarze – jest obiektem westchnień wszystkich uczestniczek obozów. Ma zwariowany charakter i lubi pracę z dziecmi. Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

sebastian_walnikSEBASTIAN WALNIK

Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Ogarnie wszystko i wszystkich których dostanie pod opiekę. Mistrz kierownicy. Ukończył studia prawnicze – skrupulatnie przestrzega wszystkich obozowych regulaminów oraz sprawiedliwie rozwiązuje wszystkie spory.

 

rafalRAFAŁ (RAMBO)

Zawodowy żołnierz, instruktor strzelectwa bojowego, instruktor wspinaczki, instruktor samoobrony, zaprawiony w boju w Afganistania, Iraku, Afryce, uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

piotrekPIOTREK (HEMIK)

Zawodowy policjant członek jednostki antyterrorystycznej, przeszkolony z zakresu technik linowych, ratownik WOPR, ratownik medyczny, instruktor strzelectwa, uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

jarekJAROSŁAW ZWIERZYNA

Instruktor WOPR, instruktor płetwonurkowania PADI, CMAS, LOK, SSI, członek plutonu ratowniczo-poszukiwawczego grupy FOC, instruktor strzelectwa, rekordzista GUINESSA w nurkowaniu na odległość pod lodem, nauczyciel wychowania fizycznego, wykładowca na uczelni PWSZ w Oświecimiu, uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę integracyjną, biwak, piknik, wycieczkę, obóz, lub wakacje o typowo rekreacyjnym charakterze… POLECAMY SIĘ JAK NAJBARDZIEJ.
Ale jeżeli chcesz aby to wszystko miało charakter niezwykłej przygody, wyzwania i było pełne adrenaliny… POLECAMY SIĘ TYM BARDZIEJ!