Certyfikat CIRF
Obóz z adrenaliną Obóz motoryzacyjno terenowy Mania jurajskeij przygody Obóz przygodowy Obóz survivalowy Obóz paintaballowy Obóz wspinaczkowy Mini Adventure Camp


Obozy Jeździeckie

Beskidzki rajd konny:

(12-17 lat) – Brenna

Jeśli lubisz wyjazdy w teren, pewnie czujesz się w siodle i potrafisz samodzielnie zagalopować – to ten obóz jest właśnie dla Ciebie. Podczas konnych wycieczek przemierzymy malownicze fragmenty “Transbeskidzkiego Szlaku Konnego”. Dowiesz się o czym należy pamiętać wybierając się konno w teren oraz jak przygotować siebie i konia do takiej wyprawy. W programie przewidujemy 5 godzin jazdy konnej na ujeżdżalni, z doskonaleniem techniki jazdy i pokonywania przeszkód (drągi, cavaletti itp.) oraz 5 wyjazdów w teren, podczas których spędzisz łącznie ok. 15 godzin w siodle. Konno poznasz najbliższą okolicę i zdobędziesz beskidzkie szczyty: Błatnią i Trzy Kopce Wiślańskie. W programie również wykłady z psychologii koni oraz ciekawe materiały multimedialne. Umiejętności jeździeckie uczestników będą weryfikowane przez instruktorów w pierwszym dniu zajęć. Jeżeli umiejętności nie będą gwarantować bezpiecznego udziału w rajdzie to wtedy zaproponujemy udział w zmodyfikowanych zajęciach z grupą jeździecką w ośrodku.

Jeździeckie wakacje w Beskidach:

(10-16 lat) – Brenna

Zapraszamy na fascynującą jeździecką przygodę. Czeka na Was urozmaicony program, który pozwoli na przygotowanie jeździeckie od podstaw lub doskonalenie już posiadanych umiejętności. Nauczycie się pielęgnować konia i przygotowywać go do jazdy. Będziecie doskonalić dosiad i równowagę w siodle, a materiały multimedialne dotyczące jeździectwa rozbudzą w Was jeździecką pasję. Codziennie czeka Was godzinna, praktyczna lekcja jazdy konnej. Poznacie podstawy dresażu i dowiecie się jak utrzymać dobry półsiad nad przeszkodą i na czym polega pełny siad w galopie. Jeźdźcy bardziej zaawansowani będą mogli, po zezwoleniu instruktora, uczestniczyć w wyjazdach w teren. Podziału na grupy pod kątem zaawansowania dokona instruktor.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy „Hucuł”

Ośrodek położony jest w Brennej, w dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów.

Zakwaterowanie w pokojach 2-,3-, 4-, 5-osobowe z łazienką i telewizorem. W budynkugłównym znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia, sale do gry w tenisa stołowego i bilarda. Poza tym w ośrodku, do dyspozycji obozowiczów: boisko sportowe, wiata grillowa i duży teren rekreacyjny.

Świadczenia:

Zakwaterowanie:
10 noclegów  – dla Beskidzki rajd konny

10 noclegów – dla Jeździeckie wakacje w Beskidach

Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) – w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu) diety wegetariańskiej (bez dopłaty). Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.

Transport:
Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
NNW – 15.000 PLN

Opieka pedagogiczna, medyczna, instruktorska i ratownicza. Realizacja programu.

Terminy i ceny – Beskidzki rajd konny
Terminy i ceny – Jeździeckie wakacje w Beskidach

Uwagi:

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców. Zajęcia dopasowane będą do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Na obóz należy zabrać odpowiedni strój do zajęć przewidzianych programem: buty do jazdy konnej lub inne z płaską podeszwą i niewielkim obcasem, bryczesy lub długie, dopasowane spodnie bez twardych szwów, atestowany kask jeździecki, kurtkę przeciwdeszczową.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.30.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz 16.30, wyjazd nie później niż o godz. 11.00.

Galeria

NASZE OBOZY