Certyfikat CIRF
Obóz z adrenaliną Obóz motoryzacyjno terenowy Mania jurajskeij przygody Obóz przygodowy Obóz survivalowy Obóz paintaballowy Obóz wspinaczkowy Mini Adventure Camp


Adventure Camp Zima

Brenna – Adventure Camp (wiek 10-16)

Tych, którzy lubią zimowe wyzwania i jazdę na nartach zapraszamy do Brennej, do Ośrodka Kolonijno – Wypoczynkowego „Hucuł”, gdzie czekają na Ciebie obozy pełne dobrej zabawy. Na obozie przygodowym „Adventure Camp” nauczysz się jeździć na nartach, dosiądziesz konia, poznasz zasady samoobrony i zagrasz w paintball. Tu czeka na Ciebie świetna zabawa w gronie rówieśników.

Program:

Podczas tego obozu przeżyjesz prawdziwą zimową przygodę wśród gór i lasów! Każdy dzień będzie wypełniony różnorodnymi zajęciami. Będziemy bawić się i rozpoczynać przygodą z nartami na stoku tuż przy ośrodku, aby później wybrać się na pobliski stok narciarski Świniorka, na który planujemy 5 wyjazdów. Na zajęciach narciarskich będziesz uczyć się, między innymi, bezpiecznego poruszania na stoku, skręcania i hamowania. Osoby zaznajomione ze sztuką narciarstwa będą mogły z kolei szlifować swoje umiejętności na bardziej wymagających trasach. Slalomy, konkursy zjazdowe i sztafety to świetna zabawa, która dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Podczas zajęć z podstaw samoobrony, na których wiodącymi stylami będą jiu-jitsu oraz Krav Maga pokażemy Wam jak skutecznie bronić się przed napastnikiem. Zimowe dni uzupełnią zajęcia paintballowe, podczas których rozegracie różne ciekawe scenariusze, takie jak leśny patrol, walka o flagę czy obrona lub odbicie VIPa. Znajdzie się również czas na blok zajęć z jazdy konnej – samodzielnie przygotujesz konia do jazdy i spróbujesz swoich sił w siodle. Wyjazd na lodowisko do centrum Brennej da Ci możliwość szaleństwa na łyżwach. Dodatkowo karaoke, wieczory filmowe, gry integracyjnie sprawią, że obóz Adventure Camp będzie niezapomnianą przygodą! Na obóz należy zabrać: zimowe buty za kostkę (treki), buty sportowe, kurtkę przeciwdeszczową, ciepłą bluzę polarową, dres, latarkę (najlepiej czołówka), mały plecak na wyjścia w teren, czapkę lub chustę na głowę.

Poza tym, w programie: zajęcia integracyjne i rekreacyjne, kulig z pochodniami z pieczeniem kiełbasek, zimowe safari po śnieżnych bezdrożach Beskidów samochodem terenowym, zjazdy ze stoku na byle czym, zimowy mini survival, śnieżny patrol – gra terenowa, nauka węzłów, których zastosowanie przydać się może w życiu codziennym, wieczory filmowe, karaoke, dyskoteki.

Terminy i ceny

Świadczenia:

Zakwaterowanie:
7 noclegów

Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) – w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu) diety wegetariańskiej (bez dopłaty). Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.

Transport:
Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
NNW – 15.000 PLN

Uwagi:

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego na miejscu (buty, narty, kijki – ok. 50 zł/dzień). Koszt karnetu narciarskiego: ok. 50 PLN/dzień.

Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast podanych w planie podróży oraz kosztów karnetów narciarskich.

NASZE OBOZY